10 listopada 2008

Madonna z dzieciątkiem.

Madonnę ostatnio zakupiłam w moim ulubionym "sklepie" .Kręciłam się wkoło niej kilka dni ,jakoś mnie przyciągało w jej pobliże. Żadne dzieło sztuki ,ale coś w sobie ma. Płaskorzeźba , a właściwie odlew wykonana jest z wosku i delikatnie pozłocona .Może trochę kiczowata przez to ,ale nadal nie mogę przestać się jej przyglądać .


Umieściłam ją w sypialni , może się nami zaopiekuje .


8 komentarzy:

 1. Pięknie się wpasowała i ten kolor- pozłacany wosk.Co zamieszczasz zdjęcia,to budzisz mój zachwyt:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś dziwnym trafem Jagodowy zagajnik otwierał mi się na jednym tylko wpisie. Coś źle widocznie zapisałam. Dziś wchodzę, patrzę i oczu moich nie mogę nasycić. Jak u Ciebie pięknie!Wszystko co tworzysz i jak komponujesz jest niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie bomba!Dolaczam do grona zachwycajacych sie twoimi pracami i pomyslowoscia!Szczerze mowiac na pierwszy rzut oka Madonna nie wyglada na woskowa.Bardzo mi sie podoba:-)Usciski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście coś w Niej jest...

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój dom ma niezwykły, ciepły klimat. Bardzo lubię do Ciebie zaglądać w poszukiwaniu pięknych przedmiotów, które wyczarowujesz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za miłe słowa o mojej "twórczości " Lubię te swoje cztery kąty i dlatego cały czas coś w nich zmieniam .Najbardziej lubię stworzyć coś z niczego ,popatrzeć na przedmiot z innej perspektywy i wykorzystać go do innych celów niż był przeznaczony.Pozdrawiam Was serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj, a ja z ogromną przyjemnością zaglądnęłam kolejny raz...do Ciebie...i oczu oderwać nie mogę....
  Róże z liści wykonane po mistrzowsku! Pozwolisz, ze posiedzę w zagajniku...i troszku powzdycham...;-DDD
  Madonna jest cudna....!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko to razem- tworzy czarowny klimat... Jagodowy zagajnik to piękny i czarowny zakątek , w którym twórcze pasje i nietuzinkowe pomysły - zagościły na dobre.
  I jak widzisz Ita - wiele z nas - bardzo bardzo lubi go odwiedzać. Promienieje od niego tak wiele ciepła .
  Miłego wieczoru życzę i pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails